Mena:  
Galantéria Pončík :: eshop s metrovým textilom a krajčírskymi potrebami

Potlače

Okrem predaja metrového textilu a textilnej galantérie sa dlhodobo venujeme aj potlači polyesterových látok sublimáciou. Ide o najkvalitnejšiu techniku potlače na textil v súčasnosti, výsledkom ktorej sú krásne ostré vzory v žiarivých farbách, aké nie je možné dosiahnuť inou technikou potlače. Disponujeme veľkou databázou vlastných vzorov, ktorú stále rozširujeme o nové autorské patterny. Potlače robíme na širokú škálu polyesterových látok (satény, blúzkoviny, šifón, plavkoviny, flauš, polyesterové úplety, svetroviny, zamat, softshell, rôzne kostýmovky a pod.). Niektoré látky s potlačou máme skladom - tie sú ihneď k odberu. V opačnom prípade objednané látky s potlačou z našej ponuky tlačíme raz za 10 až 14 dní, podľa počtu objednávok.

Ak máte svoje vlastné vzory, patterny, motívy, radi Vám ich vytlačíme na Vami vybranú látku z nášho sortimentu. V prípade takýchto požiadaviek pošlite email na našu adresu poncikeu@gmail.com.

V prípade, že máte záujem o tvorbu unikátneho vzoru, farebné úpravy existujúcich vzorov, grafické práce rôzneho druhu, účtujeme 20 EUR/h.

Vaša IP adresa je: 35.174.62.162