Mena:  
Galantéria Pončík :: eshop s metrovým textilom a krajčírskymi potrebami

Všetky hodnotenia
poďakovanie

21. 09. 2017V tomto eshope som objednávala prvýkrát. Potrebovala som nejakú jemnú, ale pritom padavú látku na slávnostnú blúzku. Hľadala som kade-tade na nete, až som narazila na tento obchodík. Tu som objavila presne to, čo som hľadala. Nádherný biely silk satén, presne to, čo som chcela. Látka nádherná, cena vynikajúca. Okrem toho ochota, ústretovosť, proste super. Neodolala som a obchod som doporučila známej, ktorá má obchod s látkami. Niečo také, čo som jej ukázala, jej nikto neponúka. Je veľká pravdepodobnosť, že bude tovar objednávať tam, kde ja - u Pončíkovcov. Ja tiež toho budem ešte veľa potrebovať, takže môj prvý nákup nebol určite posledný. Ďakujem a veľa, veľa spokojných zákazníkov. Danka
Hodnotenie od: Danka — Skalica21. 09. 2017Ďakujem za bleskové a spoľahlivé vybavenie objednávky, toto bol môj tretí nákup u vás a vždy maximálna spokojnosť. Prajem veľa spokojných zákazníkov :)
Hodnotenie od: Tatiana — Veľaty20. 09. 2017Velmi pekne dakujem za krásne látky a za rýchle vybavenie objednávky som neskutočne spokojná keby bolo viac takých predajcov ešte raz velké dakujem.
Hodnotenie od: daniela Gutraiova — BardoňovoHodnotenie

10. 09. 2017Som maximalne spokojna,kvalitny tovar a rychle dodanie.Urcite tu budem nakupovat pravidelne.
Hodnotenie od: Dagmar — Stupava08. 09. 2017Ďakujem za krásne kostýmovky a ochotu vyhovieť mojej požiadavke.
S látkami aj kvalitou som veľmi spokojná.
Hodnotenie od: Alena Budová — Sielnica
späť
pridať hodnotenie

Vaša IP adresa je: 54.80.180.248