Mena:  
Galantéria Pončík :: eshop s metrovým textilom a krajčírskymi potrebami

Všetky hodnotenia
07. 04. 2022Chcela by som sa z celého srdca podakovat za krásne látky a hlavne za ochotu vášho personálu som neskutočne vdačna za váš obchod a želám vám všetko len to najlepšie s pozdravom vaša dlhoročna odberatelka Daniela Gutraiová.
Hodnotenie od: Daniela — Bardoňovo06. 04. 2022Ústretový personál.Pani na telefóne je jeden veľký poklad. Snažila sa mi pomôcť za 5 minut 12 a podarilo sa. Začo som nesmierne vďačná. Ešte som sa nestretla s takou ústretovosťou a ochotou pomôcť. Ďakujem
Hodnotenie od: Fabryova — Zlate Moravce — Zákazkové krajčírstvo Lussy22. 03. 2022Tento obchod sa stal naším najoblubenejším, perfektný výber. Možnosť nakupovať aj v menších množstvách úplne vyhovuje nášmu malému podnikaniu.
Hodnotenie od: Chcemetvoriť — Soblahov — Chcemetvoriť, s.r.oPodekovani

18. 03. 2022Neuvěřitelná rychlost a bezproblémovost vyřízení a doručení objednávky. Velká pochvala a diky
Hodnotenie od: Eva — Vrchlabí28. 12. 2021Senzačný obchod, nakupujem opakovane, som nadšená! Zohnala som tu bezkonkurenčne nádherný úplet, flauš i satén; aj podšívky chválim, a nadchli ma aj látky na trenčkot - tie sa dnes ťažšie zháňajů, ale tu sú, tu je všetko. :) A doprava zásielok je okamžitá, ja som ju mala zatiaľ stále zadarmo, takže radosť veľká... Prajem obchodu do nového roku 2022 len to najlepšie! A ďakujem za služby v roku 2021.
Hodnotenie od: Mária
späť
pridať hodnotenie

Vaša IP adresa je: 44.192.94.86