Mena:  
Galantéria Pončík :: eshop s metrovým textilom a krajčírskymi potrebami

Všetky hodnotenia
Perfektá komunikácia predajcu

31. 08. 2021Ďakujem za vybavenie žiadosti ohľadom doručovania, predajca urobil rýchlo maximum k našej spokojnosti. Obchod odporúčam všetkým.
Hodnotenie od: adrianak — TrenčínMimoriadna spokojnosť

31. 07. 2021V e-shope nakupujem už veľmi dlho a môžem určite odporúčať či je to prehľadnosť stránky, výber materiálu, kvalita materiálu, rýchle dodanie a, čo si mimoriadne cením, je komunikácia a trpezlivosť so zákazníkom. S veľkou ochotou mi poradili, odoslali vzorky textílii a, keď bolo potrebné, tak i promptne odoslali. Vždy sa môžem na nich spoľahnúť a nájsť si v shope to, čo potrebujem pre široké zastúpenie tovaru.
Ďakujem Vám!!!
Hodnotenie od: Katarína Hlivárová — Bratislava30. 05. 2021Z celého srdca vám prajem čo najviac spokojných klientov ja som nad mieru spokojná s objednávaním a zasielaním nikdy ste ma nesklamali a vždy my prišli látky včas a tým mám aj ja spokojné zákazníčky ešte raz velké dakujem.
Hodnotenie od: daniela Gutraiova — Bardoňovo18. 05. 2021Najlepší obchod s metrovým textilom. Veľká spokojnosť, kvalitné látky, primerané ceny. Ostávam verným zákazníkom.
Hodnotenie od: Dominika Krnáčová — Detvaobjednávka

12. 05. 2021Ďakujem,látky sú veľmi pekné.Objednávka bola rýchlo vybavená,ako vždy.Odporúčam, želám všetko dobré. Mária
Hodnotenie od: Mária Grznárová — Kuzmice
späť
pridať hodnotenie

Vaša IP adresa je: 3.236.55.22